وب سایت منتو بااعتبارترین مرجع آگاهی دهی مسافرت های کم هزینه با رویکردی مردم پسندانه در خدمت کاربران ایرانی قرار گرفته می باشد.
در سایت منتو  همه قصد مدیرعاملان وکارمندان این مسئله می باشد که بگردیم و بهترین و کم هزینه ترین آپشن های تور را برای شما عزیزان مهیاکنیم.
آپشن هایی از قبیل سفرهای خارجی , گشت های داخل کشور , تیکت های پروازی و قطاری, جاذبه های باستانی و توریستی و ...
شرکت ما جست وجومی کند خدمات دهندگان این دسته از خدمات سفری که کم ترین هزینه ها را دارامی باشند برای شما عزیزان پیدا کنیم و در وب سایت معرفی می کنیم.
با این آرزو که اگر زمانی آهنگ یک گردش بیرون کشوری یا درون کشوری یا یک گشت شهری داشتید آگاه باشید این سایت منتو می باشد که تنها با یک مراجعه هزینه های زیادی در سفر شما عزیزان صرفه جویی می گردد.
علاوه بر این به شما هم وطنان یاری می رساند تعداد گردش ها و تفریحات شما عزیزان بیشترگردد. و درتمامی زمان ها روحیه ی بهتری دارا باشید.
پس شاید می شود این طورگفت که به طورغیرمستقیم سایت منتو  حال شما هم وطنان را بهتر میکند.
در زیر مطالبی در زمینه ی گردشگری ارائه می دهیم.


سفر تفریحی از ابداعات انگلستان بود و ریشه در عوامل جامعه شناختی داشت. بریتانیا نخستین کشور اروپایی بود که انقلاب صنعتی را آغاز نمود و جامعه صنعتی نخستین جامعه‌ای بود که فرصت تفریح را برای تعداد روزافزونی از مردم فراهم می‌آورد. در شروع کار این تفریحات برای طبقه کارگری ممکن نبود بلکه صاحبان ماشین تولید مالکین کارخانجات و تجار و اقتصاد مدارها از این فرصت بهره‌مند بودند. بدین ترتیب طبقه متوسط هم پدید آمد.

در نامگذاری بسیاری از این مناطق ردپایش از اصل و ریشه بریتانیایی دیده می‌شود. مثلاً در نیس که اولین مرکز تفریحی ایام تعطیلات در فرانسه بود مراسم ویژه‌ای به نام پرومناد دزانگلی برگزار می‌شود. در بسیاری از دیگر ایام تاریخی قاره اروپا و حتی نامگذاری هتل‌های قصرگونه نیز این قاعده مستثنی نیستند و نام‌هایی چون هتل بریستول، کارلتون و مجستیک جملگی نشان از تأثیرگذاری‌های مشتریهای انگلیسی دارند.


برای کسب اطلاعات بشتر به سایت منتو مراجعه کنید .