نکته هایی جذاب برای متحول کردن طراحی دکوراسیون چینه ها

هنگامی که به جست و جوی راه حل های خلاق برای هنر چینه ها هستید، بیرون از آن حیطه فکر کنید

و درعوض آن از گنجه های دست دوم شیک و تک بهره بجویید.

چیزهای قدیمی، مانند این نشانۀ تختۀ چندلا از یک شرکت تولید کنندۀ قدیمی، آغازکنندۀ مکالمۀ باحالی در هر اطاقی خواهد بود.

 رنگ کنده شده و پلت رنگ، قرمز به رنگ ماشین آتش نشانی و میکس رنگ قهوه ای متمایل به زرد، به این اطاق یک احساس قدیمی و شیک می بخشد.

نشانه های نوستالژی را در کارخانه های روستایی دنبال کنید.

 

تغییر دکوراسیون دیوار, ایده برای تغییر دکوراسیون دیوار

هنر دیواری دوخته شده
الگوهای خیاطی با کوک ضربدری را به نمایشگاه دیواری بی نظیر و بی تکلفی تبدیل کنید. بعضی از آنها را روی قفسه های سیار قرار دهید و تعدادی را روی دیوار آویزان کنید. فرم های مشابهی برای الگوهای خیاطی استفاده کنید تا یک نمایشگاه متحد الشکل ایجاد شود.

 

تغییر دکوراسیون دیوار, ایده برای تغییر دکوراسیون دیوار


پنجره های کرکره ای اوراق شده
حسی از تاریخ را به هر فضایی با استفاده از لوازم قدیمی ساختمان به شکلی جدید اضافه کنید. پنجره های کرکره ای اوراق شده بهترین روش برای اضافه کردن ساختار و جذابیت به دیوار است. پنجره های کرکره ای بزرگ را پشت قسمتی از مبلمان یا کنار دیوار تکیه دهید.

تغییر دکوراسیون دیوار, ایده برای تغییر دکوراسیون دیوار


آنتیک های ساحلی
گنج های ساحلی خود را در یک ویترین آویخته از دیوار محافظت کنید تا به تعطیلات خود به طور منظم در طول سال اهمیت دهید. برای پیش زمینه، از تکه ای کاغذ دیواری قدیمی استفاده کنید. سپس اسب های دریایی، و تخم حشرات را به کاغذ بچسبانید و جعبه را سوار کنید.

 

تغییر دکوراسیون دیوار, ایده برای تغییر دکوراسیون دیوار


ایجاد یک گالری گردان
یافته های قدیمی خود را با ساختن یک گالری گردان با روشی بی نظیر به نمایش بگذارید. با آویزان کردن تصویرهای قدیمی مثل این عکس های سگ قدیمی، در طول یک صفحه نمایش تاشو، شما می توانید نمایشگاه خود را بدون سوراخ کردن دیوار تغییر دهید. همچنین یک صفحه نمایش تاشو راهی هوشمندانه برای تقسیم اطاق یا پنهان کردن انباری است.

 

تغییر دکوراسیون دیوار, ایده برای تغییر دکوراسیون دیوار


علاقه مند به عکاسی
سبک روستایی وپشت دری های قدیمی در کنار هم طبیعی هستند. سعی کنید پشت دری ها را افقی آویزان کنید تا عکس ها، کارت پستال ها، نامه ها، و بریده های روزنامه ها و مجلات را به نمایش بگذارید. اگر سالها نقاشی و فرسایش مانع سفت بسته شدن پنجره های کرکره ای شما برای نگاه داشتن کاغذها می شوند، از تکۀ کوچکی نوار چسب چوب دوقلو برای نگاه داشتن اقلام سرجای خود استفاده کنید.

 

تغییر دکوراسیون دیوار, ایده برای تغییر دکوراسیون دیوار


قاب های بشقابی
قاب های تزئینی سقف به عنوان قابی برای این بشقاب های چینی نقاشی شدۀ زیبا عمل می کند. وسایل مرکب، که به آسانی در سایزهای متنوعی یافت می شوند، برای خوش نما کردن بشقاب های سقفی چهلچراغی طراحی شده اند. وسایل تزئینی چینی را در حراجی ها پیدا کنید، بشقاب ها را به مرکز قاب های تزئینی بچسبانید و آن را روی دیوار آویزان کنید. برای اطمینان از اینکه بشقاب ها سرجای خود باقی می مانند، یک چسب قوی استفاده کنید تا اتصال خوبی ایجاد نمایید.