عنوان:راه های تهیه به جا کابینت در طراحی  داخلی آشپزخانه

 این مقاله در مورد انتخاب کابینت فلزی می باشد.

هر فردی دوست دارد از دکوراسیون مدرن و امروزی در طراحی داخلی منزل خود بهره ببرد پس بهتر است باشیوه های دکوراسیون داخلی منزل به شیوه لوکس و مدرن آشنا باشیم. فرقی نمی کند کجای دنیا زندگی می کنید و یا از چه سطح و طبقه ی اجتماعی هستید بیشتر ما دوست داریم با دکوراسیون با کمترین هزینه اما لوکس و گران بها داشته باشیم! شاید در نگاه اول این موضوع کمی دور ذهن و غیر منطقی به نظر برسد اما گاهی می توان با کمترین هزینه و تغییرات جزیی فضای پیرامون خود را تبدیل به فضایی لوکس و گران بها کنیم. به همین منظور این مطلب امروز ترفند های ساده و مقرون به صرفه ای برای شما در نظر گرفته است با ما همراه باشید.
رنگ آمیزی و تغییر رنگ لوازم، ارزانترین روش ممکن برای ایجاد تنوع در دکوراسیون می باشد. رنگ کردن، ساده‌ترین روش تغییر حالت یک اتاق است. ضمن اینکه خود شما هم می توانید آن را انجام دهید. برای دکوراسیون تلفیقی سه رنگ اصلی انتخاب کنید.

می توان از رنگ های متضاد استفاده کرد یا رنگ هایی را به کار برد که با یکدیگر هماهنگی داشته باشند. اگر طرفدار کنتراست یا تضاد در دکوراسیون تلفیقی خانه هستید باید از رنگ های متضاد استفاده کنید و اگر تمایل به ایجاد هارمونی در دکوراسیون دارید، باید از رنگ های مکمل استفاده کنید. کنار گذاشتن رنگ سفید و انتخاب رنگ‌های قوی‌تر مانند قرمز تیره، قهوه‌ای پررنگ و طوسی به مدرن کردن دکوراسیون شما کمک میکند. رنگ‌های روشن‌تر اتاق را بزرگ‌تر نشان می‌دهد و رنگ‌های تیره‌تر دیوارها را نزدیک‌تر نشان می‌دهد. از رنگ زرد استفاده کنید، زرد جزو رنگ‌هایی است که فضا را زنده می‌کند. معمولا رنگ‌های آبی روشن، بنفش، سبز، صورتی و نارنجی جسم و روح شما را آرامش‌ می‌دهند. انتخاب رنگ سفید، ظاهری مدرن به آشپزخانه شما می‌دهد.

کفپوش چوبی یکی از مواردی است که در لوکس بودن فضای شما تاثیر به سزایی دارد. کفپوش های چوبی معمولا هزینه ی بالایی دارند اما شما می توانید به جای چوب طبیهی از کفپوش های طرح چوبی و یا کفپوش های لمینیتی موجود در بازار استفاده کنید که ظاهر منحصر به فردی به فضای شما خواهد بخشید.نیازی نیست برای تغییر ظاهر دکوراسیون خود مبلمان خود را عوض کنید، کافی است پارچه ی رو مبلی خود را از میان رنگ و طرح های لوکس انتخاب کنید و به سادگی ظاهر دکوراسیون خود را تغییر دهید.

همان طور که گفتم نیازی نیست برای تغییر ظاهر دکوراسیون خود مبل خود را عوض کنید کافی است به جای آن کوسن های خود را تعویض کنید و یا حتی کوسن های بزرگ به آن اضافه کنید با این کار ظاهری خاص به فضای خود خواهید بخشید.برای مدرن کردن اتاق ها، می توانید با استفاده از هنر عکاسی و تبدیل عکس ها به تابلوهایی به اندازه یکی از دیوارهای اتاق یا بخشی از آن، می تواند فضا را بسیار زیبا کنداز دیگر کارهایی که میتوان بر روی دیوارها انجام داد این است که با استفاده از از سنگ، چوب یا پارچه یا یک کاغذ دیواری با طرحی خاص و یا پتینه فضای اتاقتان را به شکل مدرن بیارایید.

در این مقاله اشاره ای به دکوراسیون شده است.